קופות רושמות זוכרות הכול, מתעדות הכול ומאפשרות חסכון והגדלת הכנסות

קופות רושמות ממוחשבות עונות על הצורך בפעילות מהירה בחזית העסק (מול הלקוח) ובפעילות מאורגנת ויעילה ב'חצר האחורית' שלו מול הספקים והעסקנים הנוספים, וכל זאת תוך כדי קבלת תמונה עדכנית במבט-על בהיבט הניהולי הנדרש להתקדמות ולשליטה על המתרחש.

התמקצעות ויצירתיות יוצרים כלים מעשיים מוכחים

מה דעתכם על דוחות עדכניים בחיתוכים שונים המספקים תמונת מצב ודוחות המציעים אפשרויות עסקיות בנתיבי הגדלת הכנסה? מה דעתכם בשליטה על ההוצאות ועל ההכנסות מרמת מכירת המוצר, דרך עדכון המלאי ועד מפרט שעות העבודה של העובדים ותגמולם? כל אלה ועוד הרבה יותר ממתינים לכל בית עסק, גם קמעונאי, הבוחר במודולים מקדמי הצלחה.

קופות רושמות ממוחשבות של חברת RNET מציעות את החידוש הטכנולוגי היעיל ביותר עד כה לעסקים בינוניים וקטנים לעסקי הקמעונאות. קופות רושמות ממוחשבות מאפשרות ניהול בשלט רחוק מכל מדינה, מודול מאובטח ללא תלות בשירותים של ספקים נוספים כגון חברות אשראי, ללא עלות של קווי תקשורת וטכנאים. עמדות המכירה נוחות לתפעול המוכרנים והשליטה על המלאי,ניהול הלקוחות ושליטה על ההוצאות ועל ההכנסות שניתנת לבדיקה בכל רגע נתון.

קופות רושמות ממוחשבות מייעלות תהליכים ומקדמות עסקים

המודלים המוצעים על ידי חברת RNET נותנים מענה לעסקים ולרשתות שיווק גדולות כאשר המכנה המשותף לכולם היא התאמת תוכנה מלווה יעילה ופרודוקטיבית בעלת מגוון תכונות המתאימות אינדיבידואלית לבית העסק: הארגון והתפעול ברמת הלקוח, הספק והחזון העתידי- תכניות ניהול עדכניות בהתאם למצב העסק.

מודל RNET Retail Small מספק לבית העסק קופה רושמת ממוחשבת המהווה עמדת מכירה בעלת ממשק גרפי נוח ומעוצב, מהווה מוקד ניהולי בחנות ומשלבת אפשרות למסופון, כלומר קליטה של מלאי והתנהלות מוצרים בין חנויות העסק.

מודל RNET 4 SMALL BUSINESS מספק מענה רחב יותר המשלב גם דוחות עסקיים יעילים המשמשים לבקרה ולצמיחת העסק, לניהול נכון ויעיל של מחירים למעקב אחר עובדים ו"מוד" עבודה במצב "אוף ליין". שני המודלים מספקים שירות מיטבי ללקוח באשר למבצעים, לקופונים, להחזרים ולתגמולים בשירות מהיר, קל ונוח.

בואו נתקדם צעד אחד קדימה!

קופות רושמות ממוחשבות של RNET משמשות את התשובה האולטימטיבית לכל התנהלות ברמה בינלאומית של עסקים קמעונאים, בינוניים וקטנים. מדוע שאתה לא תקבל גם משהו טוב? צלצל עכשיו כדי לשמוע על הרווח הבא שלך.